Biz Lider Şirketiz

1998 yılından beri kazandığımız tecrübe ve uzman onarım ekibi ile Maltepe’de garantili servis veriyoruz. Profesyonel onarım ekibi. Hizmetler: Bilgisayar Tamiri, anakart tamiri, laptop Tamiri, Ekran değişimi, batarya bakım onarım, ısınma problemi giderme, macbook imac ve oyun bilgisayarlarının teknik servis hizmeti 1998 yılından bu yana firmamızda yapılmaktadır.
Hizmet Bölgelerimizi Göster

BİLGİSAYAR ÖZEL SERVİSLERİ; BİZE ULAŞIN 0216 459 75 75. Onarım talebinde bulunmak için lütfen arayınız. İstanbul’da 1998’den beri bu sektörde bulunan Acer, Asus, Apple iMac, Apple Macbook, Casper, Dell, Hometech, HP, Lenovo, Monster ve MSI Özel Servis Noktalarından biriyiz. Bize ulaşabileceğiniz sayfamız burada.

Laptop Servisi ve Bilgisayar Servisi olarak Maltepe Acer Servisi (Özel),Maltepe Asus Servisi (Özel)Service, Maltepe Apple iMac Servisi (Özel),Maltepe Apple Macbook Servisi (Özel),Maltepe Casper Servisi (Özel),Maltepe Dell Servisi (Özel), Maltepe Hometech Servisi (Özel), Maltepe HP Servisi (Özel, Maltepe Lenovo Servisi (Özel), Maltepe Monster Servisi (Özel) ve Maltepe MSI Servisi (Özel) hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da bu markaların özel servis firması olarak 1998’dan beri hizmet vermekteyiz. Tüm marka ve model bilgisayarlarınız için hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Güvenilir Hizmet

Yetkili servis kalitesinde garantili hizmetleri uygun fiyata sunuyoruz.

Hızlı Çözümler

Bilgisayar ve laptop ürünlerindeki ekran problemi, klavye problemi, ısınma problemi için Maltepedeki Servis Noktanız…

Zamanında Gönderim

Bize ulaşan cihazınızın arıza tesbitini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Onayınızı müteakiben onarımını yapıyor ve cihazınızı size teslim ediyoruz. .

Profesyonel onarım ekibi

Hizmetler: Bilgisayar Tamiri, Anakart Tamiri, Laptop Tamiri, Batarya Değişim Onarım, donanımsal problem giderme…

Deneyimli kadrosu

Uzmanlık alanımızda personelimiz kendisini sürekli geliştirmektedir…
0

Hizmet Yılı

0

Mutlu Müşteri

0

Tamir Edilen Laptop

0

Servis Alan Bilgisayar