Laptop Açılmıyor Işık Yanıp Sönüyor ; Laptop açılmıyor ve ışık yanıp sönüyor ise laptopunuzda bir yada birkaç problem oluşmuş olabilir. Bunlardan size kısa bahsetmek isteriz fakat eğer servisimize getirecekseniz, ne sorun yaşadığınızı tam olarak bildirmeniz gerekmektedir. Hangi ışığın yanıp söndüğü de çok önemlidir. Modelden modele farklılık gösteren bu ışık yanıp sönmeleri genelde ekran görüntüsü ile alakalı bir arıza olduğu anlamına gelmektedir.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

Bazı laptoplar da capslock ışığı yanıp söndüğünde ram, ekran kartı yada ekranla alakalı bir sorun olduğunu haber verir. Bununda tam olarak çözümlemesini firmamız bünyesindeki ölçüm cihazlarıyla, teknisyenlerimiz ölçümü yaparak tespit etmektedir. Tespit edilen arızaya göre size fiyat verilir ve kabul ederseniz laptopunuz tekrar açılır hale getirilmektedir.

Laptop Açılmıyor Işık Yanıp Sönüyor

Bu arıza genel olarak anakart arızasını haber verir. Anakartta oluşan arızalarda gereken tespitler yapıldıktan sonra fiyat belirlenmektedir. Tespit yapıldıktan sonra sizlere en uygun fiyatlar sunulmaktadır.

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

.