Laptop Şarj Girişi Yandı ; Laptop şarj soketleri her modelde farklılık göstermektedir. Kiminde anakartla birleşik olduğu gibi, bazılarında da ayrı bir bölümden anakarta bağlanmaktadır. Anakarttan ayrı şekilde olması aslında anakartı bu tarz durumlarda kurtarabilmektedir. Laptop şarj girişinin yanması demek komple anakartın yanmasına davetiye çıkarmaktadır.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

Anakartlarda çok yüksek maliyetlere neden olduğu için çoğu zaman anakartlar değişimi onaylanmamaktadır. Fakat firmamız tüm imkanlarını seferber eder ve anakart tamiri için elinden geleni yapmaktadır. Şarj soketi yanmadan önce sizlere sinyal temassızlıklar yaşatır.

Laptop Şarj Girişi Yandı

Eğer şarj dokunduğunuzda şarj ediyor, bıraktığınızda şarjı kesiyorsa kullanıma devam etmeyin. Hemen müdahale edersek anakartı, hatta şarj soketini dahi kurtarma şansımız olur. Anakartı yakarsa, çok yüksek maliyetlere neden olur ve yaptırmanıza değmeyebilir. Bunun için bu tarz sorunları küçümsemeyin. Hemen bir teknik servise gelerek uygun fiyatalara bu onarımı yaptırabilirsiniz.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.