Laptop Wifiye Bağlanamıyorum ; Laptop hareket halindeyken bir yere götürürken, ister havaalanında, ister kafede veya otelde olsun, herhangi bir kablosuz ağa bağlanabilmeyi beklemektir. Ancak kablosuz ağlar, doğaları gereği hassas bağlantılardır. Bazı laptoplar, kablosuz bağlantıyı etkinleştirmek için yazılım ayarlarından ayrı olarak harici bir düğme veya anahtarla birlikte gelir. Sizlere Maltepe bilgisayar servisi sizlere kaliteli olarak servis hizmeti sağlamaktayız.

Laptop Wifiye Bağlanamıyorum!! %100

Her zaman bu kablosuz geçişin açık olduğundan emin olun. Ayrıca bağlandığınız ağın, ag adını ve şifresini doğru girdiğinizden emin olun. Ağ sorunlarından tamamen uzak durmayı tercih ediyorsanız veya herhangi bir dil öğrenmek zorunda kalmadan sorun gidermenize yardımcı olacak bir araç istiyorsanız, Network Magic gibi hepsi bir arada bir yardımcı program indirin.

Laptop Wifiye Bağlanamıyorum

Kapsamlı bir ağ haritası ile birlikte ağınızı kolayca kurmanıza ve güvenliğini sağlamanıza ve bozuk kablosuz İnternet bağlantılarını onarmanıza yardımcı olur. Yol savaşçıları, yalnızca Wi-Fi ile nerede oturum açabileceğinizi göstermeyecek, aynı zamanda Web’de kablosuz olarak gezinirken gizliliğinizi koruyacak olan, Ek olarak, bu yardımcı program tıpkı ofise döndüğünüzdeki gibi güvenli e-posta teslimi sunar.

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.