Maltepe bilgisayar teknik servisi olarak tüm markaların bilgisayarlarına tecrübeli personelimiz ve kaliteli hizmetimizle yardımcı olmaktayız. Firmamız Maltepenin güzide mahallerinden olan Girne de bulunmaktadır. 22 yıldır Maltepe bilgisayar servisi olarak Maltepenin çeşitli bölgelerinde servis hizmeti vermeye başladık ve her zaman müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyerek hizmet vermekteyiz. Maltepe bilgisayar servisi olarak laptop, notebook, macbook, minibook gibi daha pek laptop çeşitlerine 1 günde hizmet vermekteyiz.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

Maltepe Bilgisayar Teknik Servisi

 

Peki hizmet kalitemiz nasıl işliyor ve neler sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bilgisayarlarınızı firmamıza getirerek öncelikle ne sorun yaşadığınızı ve bilgisayarın tepkilerini firmamız teknisyenlerine aktarırsanız, onlarda duruma göre arıza tespitlerini gerçekleştirdikten sonra sizlere hızlı bir dönüş sağlamaktadır. Dönüşün ardından fiyatı da belirtirler ve fiyatı kabul ederseniz, gün içinde hemen onarım işlemine başlanmaktadır.

 

Maltepe Bilgisayar Servisi

 

Onarım yapılırken servisimizde parça değişimlerinde orjinal yedek parça kullanılmaktadır. Muadil ürünler bilgisayarlarınıza farkettirmeden zarar verebilir. Bu zararlarda ileride siz büyük maliyetler açabilir. Genelde muadil ürünler ucuz olduğu için tercih edilmektedir, fakat orjianl fabrika çıkışı olmadığı için cihaza göre üretilmemekte genel kullanım için üretilmektedir. Buda cihazınızın bozulmasına neden olmaktadır.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.