Maltepe bilgisayar, laptop, notebook, tablet, telefon servisi olarak 98 yılınndan bugüne dek sürdürmektedir. Maltepe bilgisayar servisi Girne mahallesinde bulunan ve metroya yürüme mesafesinde ve Maltepenin tamamına hizmet veren, bilgisayar, laptop tamirinde uzmanlaşmış kaliteli bir bilgisayar onarım şirketidir.

Tel: 0216 459 75 75

 

Maltepe Bilgisayar

1998’de başladığımızdan beri, vizyonumuz öncelikle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsemekteyiz. Maltepede ilk bilgisayar servisi olma özelliği taşıyan firmamız sizlere daima en iyi hizmeti sunmaya gayret etmektedir.  Tüm tespit işlemleri sunarak size doğru politika uyguladığımıza inanıyoruz ve diğer firmalardan farklı olarak, siz kabul edene kadar kesinlikle laptop onarımına başlanmamaktadır. . Size kolaylık sağlamak için, tüm metro hatlarından erişilir olmak ve haftanın 6 günü geç saatlere kadar hizmet vermekteyiz.

Maltepe Bilgisayar

Tüm markalar için Masaüstü Bilgisayar onarımı sağlıyoruz. Ayrıca yazılım kurulumu ve tam veri kurtarma gerçekleştiriyoruz. Her arıza %100 düzelme göstermeyebilir fakat çoğu arızaların onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Arıza bir tespit için bilgisayarınızı getirin ve sizin bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için fiyat verelim.

 

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.