Windows 11 Kurulumu işleminde uzman bir ekipten destek almak isterseniz, Windows 11 kurulumu konusunda hizmet vermekteyiz. Cihazınızı servisimize ulaştırarak birkaç saat içerisinde Windows 11 kurulmuş halde teslim alabilirsiniz. Tabii ki öncesinde, cihazınızın bu yeni işletim sistemini destekleyip desteklemediğini size bildiririz. Hatırlatmamız gereken bir diğer nokta şu: Uzaktan desteğimiz maalesef bulunmamaktadır. Yalnızca servisimizde kurulum sağlamaktayız. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Şayet kurulum işlemini kendiniz yapmak istiyorsanız, öncelikle kurulum dosyalarını indirmeniz gerekmektedir. Kurulum dosyasına buradan erişebilirsiniz. İndirme, bağlantı hızınıza bağlı olarak uzun bir zaman alabilir.

Windows 11 Kurulumu

Cihazınızı Windows 10’dan Windows 11’e yükseltmek için, indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırmanız ve ekrana gelen yönergeleri izlemeniz gerekmektedir. Bu esnada cihazınızın pilinin tam dolu olmasına ve elektrik bağlantısının kesilmemesine dikkat ediniz.

Windows 11 Kurulumu hakkında bilgiler aktarmaya çalıştığımız bu yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz.

Windows™, Microsoft™ firmasının tescilli markasıdır.