Maltepe Bilgisayar Tamircileri ; Masaüstü bilgisayarınız yada laptopunuz çalışmıyormu? Endişelenmeyin, Maltepe bilgisayar servisimizi aramanız onarım için yeterlidir. Bilgisayar ve laptop konusunda uzman olan ekibi neyin arızalı olduğu tespit edecek ve aynı gün onarımı gerçekleştirmektedir. Dizüstü bilgisayarınız düzgün çalışmıyorsa, günlük hayatınızı size zehir edebilir. Virüs ve kötü amaçlı yazılım tehlikelerine ek olarak, dizüstü bilgisayarların özellikle Windows şifresi kırılması, batarya arızası, bağlantıların sorun oluşturması ve fanın aşırı ısınmasının neden olduğu bazı sorunlar olmaktadır. Laptoplar evlerde ve işlerde önemli olduğu için genelde müşterilerimiz tamirin hızlı olmasını istemektedir.

Maltepe Bilgisayar Tamircileri

 

Tel: 0216 459 75 75

 

Maltepe Bilgisayar Tamircileri

Maltepe bilgisayar servisi olarak, her türlü laptop arızasını gidermekten, bilgisayarınızı yükseltmeye ve yeni kurulum yapmaya kadar çok çeşitli onarım hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimiz yüksek kaliteli hizmetlerimizden, hızlı geri dönüşüm ve düşük fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.,

Maltepe Bilgisayar Tamircileri

Bilgisayarınızın ne arızası olduğu tam olarak bilmiyorsanız şimdi arıza tespiti firmamız Maltepe bilgisayar tamircileri ile sunulmaktadır.

Laptop Kırık Ekran Tamiri

Bazen laptop ekranları düşme veya başka bir kaza sonucu hasar görür. Farklı durumlarda, laptop ekran iyi görünmesine rağmen hiçbir görüntü göstermeyebilir. Endişelenmeyin ve bizi arayın! Dizüstü bilgisayarınızla ilgili arıza tespitleri yapılacak ve diğer detaylarla alakalı siz değerli müşterilerimize dönüş sağlanacaktır.

 

Maltepe Bilgisayar Tamircileri

Laptop Klavye Tuşları Arızası

Laptop klavyeleri kolayca zarar görebilir. Klavyeye bir şey düşürülmüş veya çocuklarınız onları zorla kırmış olsada, klavyenizin mümkün olduğunca mükemmel hale gelmesini istersiniz. Hasarın nedeni ne olursa olsun, eski klavyenizi çıkarıp yenisini takabiliriz, böylece Laptop tekrar düzgün çalışacaktır.

 

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız. 

.